Sobota 28.4.2018, 20:00:00.
Kolářský Zdeněk, 1931 -
Interkosmos - 20.výročí mezinárodní spolupráce 1987 - emblém organizace, opis / orbitální družice v letu nad Zemí, opis, Sign., zlacený bronz 40 mm