ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

Nesign. - medailka Červeného kříže na spojen. 1914 -

Položka 2703
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 130 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Nesign. - medailka Červeného kříže na spojen. 1914 - dvojportrét zprava ve věnci / 6-řádkový nápis, zlacený bronz 23 mm s původním raženým ouškem, patina