ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

Panna Marie v oblacích

Položka 2711
Vyvolávací cena: 30 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Církevní medaile - ražené svátostky kruhové

Panna Marie v oblacích, Duch Svatý, němec.opis / Duch Svatý, věnec, němec.opis, Nesign., cín 32 mm s původ. raženým ouškem, nep.hr., nep.rysky, pěkná patina

Zachovalost: -1/1-