ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

Ema Nevrlá

Položka 2746
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 950 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Harcuba Jiří, 1928 - 2013

Ema Nevrlá, česká malířka - 100 let narození 1977 - portrét zprava/ katedrála sv.Víta v květinovém věnci, písmo, Sign., Punc., patinovaný bronz 31 mm (100ks)