ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

Antonín Dvořák - 150.výročí narození 1991 - poprsí

Položka 2822
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 180 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Ronai Miroslav, 1957 -

Antonín Dvořák - 150.výročí narození 1991 - poprsí zleva, vročení, opis / lyra a pražské budovy, Sign., postříbř. bronz 40 mm, kapsle, patina, průvodní text