ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

Wolfgang Amadeus Mozart - 200.výročí úmrtí 1991 -

Položka 2823
Vyvolávací cena: 100 Kč
Docílená cena: 180 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Ronai Miroslav, 1957 -

Wolfgang Amadeus Mozart - 200.výročí úmrtí 1991 - poprsí zprava, vročení, opis / průčelí Stavovského divadla, Sign., postříbřený bronz 40 mm, patina, etue