ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

Položení zákl.kamene Národního divadla 16.5.1868 -

Položka 2826
Vyvolávací cena: 30 Kč
Docílená cena: 30 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Seidan Václav, 1817 - 1870

Položení zákl.kamene Národního divadla 16.5.1868 - průčelí divadla / ve věnci šestiřádkový nápis, Sign., cín 34mm, MZČ.150/55, hrany, rysky, patina

Zachovalost: -1/1-