ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

Sign.JJ - 777 let královského věnného města 2002 -

Položka 2851
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Hradec Králové

Sign.JJ - 777 let královského věnného města 2002 - lev s písmenem "G", opis / písmeno "G" ve štítu, dvojitý opis, Nepunc., patin. Ag 30mm, 3.498g, téměř