ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

Nesign. - 100 let založení automobilky 1895 / 1995 -

Položka 2860
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Mladá Boleslav

Nesign. - 100 let založení automobilky 1895 / 1995 - starý automobil, starý znak, nápis / nový automobil, znak a nápis, Punc., Ag999, 30mm, 9.982g, pat., téměř