ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

Reklamní jeton - 40 pardubických Fortun 2013 -

Položka 2862
Vyvolávací cena: 20 Kč
Docílená cena: 85 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Pardubice

Reklamní jeton - 40 pardubických Fortun 2013 - znak města, opis / socha Fortuny, nominál "40", opis, Nesign., mosaz 30 mm, patina, téměř