ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

Bratřím Čechům americkým k milé upomínce 1885 -

Položka 2867
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 180 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Praha

Bratřím Čechům americkým k milé upomínce 1885 - Národní divadlo, český opis / znak USA, český opis, Sign.Kříž, cín 37mm, 10.785g, jako Don.5018, patina