ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

Rakouská pošta b.l. (1880) - znak

Položka 2894
Vyvolávací cena: 50 Kč
Docílená cena: 50 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Rakouská pošta b.l. (1880) - znak, opis / medailonky čtyř dopravních prostředků, opis, Nesign., mosaz 26mm s původním raženým ouškem, hrany, patina