ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

Hörnlein - ceny v Sasku v červenci 1923 - klečící muž

Položka 2910
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 0 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Drahotní medaile

Hörnlein - ceny v Sasku v červenci 1923 - klečící muž a žena, lebka / obelisk se znakem, ceny potravin, Sign., bronz 38 mm, pěkná patina, lakovaná