ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

Sultán v turbanu

Položka 2918
Vyvolávací cena: 30 Kč
Docílená cena: 30 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Hrací a početní známky

Sultán v turbanu, věnec / lev zprava, opis, Nesign., měď 17mm, 0.935g, černozelená patina

Zachovalost: -1/2