ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

Praha Karlín

Položka 2967
Vyvolávací cena: 50 Kč
Docílená cena: 75 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Účelové známky a nouzovky českých zemí

Praha Karlín, Konference sv. Cyrila a Metoděje - 40 Haléřů, Nesign.(Pátek), mosaz 30 mm, dr.vada mater., hr., patina

Zachovalost: -1/2-