ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

SNB - pamětní medaile 30 let SNB (1975)

Položka 3017
Vyvolávací cena: 40 Kč
Docílená cena: 40 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Československo - různé

SNB - pamětní medaile 30 let SNB (1975), Kub.A.6.a, Nesign., zlacený smaltovaný bronz se stuhou

Zachovalost: 1/-/1