ČNS Praha, 74. aukce - KORESPONDENČNÍ

ÚRD (Ústřední rada družstev) - Čestný odznak

Položka 3018
Vyvolávací cena: 80 Kč
Docílená cena: 80 Kč

Sobota 21.4.2018, 16:00:00.

Československo - různé

ÚRD (Ústřední rada družstev) - Čestný odznak, Sign.Z, smaltovaný zlacený bronz 32x35 mm se zavíracím špendlíkem, původní etue

Zachovalost: 1