ČNS Praha, 75. aukce

Heraldická medaile se dvěma erby a letopočty 1325

Položka 1146
Vyvolávací cena: 600 Kč
Docílená cena: 600 Kč

Bachofen von Echt / Beerhoven van Echt

Heraldická medaile se dvěma erby a letopočty 1325 a 1532, Sign.Lauer, měď 50mm, 64.381g, dr.skvrnka, patina, lakovaná, téměř R!