ČNS Praha, 75. aukce

Nesign. - oválný medailonek b.l. - poprsí mírně

Položka 1160
Vyvolávací cena: 200 Kč
Docílená cena: 200 Kč

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Nesign. - oválný medailonek b.l. - poprsí mírně zprava, bez opisu, jednostranné nepunc. Ag 24x18 mm s vysokým reliefem a původním ouškem, patina

Zachovalost: 0