ČNS Praha, 75. aukce

Chaura a Špánek - bronzová pamětní medaile 1934 -

Položka 1161
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Docílená cena: 30 000 Kč

Valdštejn Albrecht, 1624 - 1634

Chaura a Špánek - bronzová pamětní medaile 1934 - poprsí zprava, opis / korunovaný znak, písmo, Sign., 42mm, 30.182g, nep.hr., skvrny v aversu, patina RR!

Zachovalost: 1/0