Příjem limitů končí:Pátek 14.9.2018, 22:00:00.
Rakousko - Uhersko, Karel I., 1916 - 1918
Karlův vojenský kříž, Marko.419a, VM2.18, Sign.HMA, pěkná patina, nepůvodní stuha