Příjem limitů končí:Pátek 14.9.2018, 22:00:00.
Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky
Svaz československého důstojnictva b.l., Punc. Ag900, Sign.Karnet-Kyselý, smalt.stříbro 12x25 mm s jehlicí