ČNS Praha, 75. aukce

Svaz československého důstojnictva b.l.

Položka 2334
Vyvolávací cena: 300 Kč
Docílená cena: 300 Kč

Československo - vojenské pamětní medaile a odznaky

Svaz československého důstojnictva b.l., Punc. Ag900, Sign.Karnet-Kyselý, smalt.stříbro 12x25 mm s jehlicí

Zachovalost: 1