ČNS Praha, 75. aukce

Pancéřový (tankový) bojový odznak - Sign."Frank-Reif-

Položka 2365
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Docílená cena: 4 000 Kč

Německo - III.říše

Pancéřový (tankový) bojový odznak - Sign."Frank-Reif- Stuttgart, BB.122, ND.7.06.04.a1, Nimmergut.684, bronzově pokovený zinek, pěkná patina, 33.676g R!

Zachovalost: 1/1/1