Rusko, Alexandr III., 1881 - 1894
Zlatá medaile za záchranu hynoucích b.l., Sign.LP, Nepunc., BB.390, Kop.209(Ag), 29mm, 21.662g, původní ouško, bez stuhy, dr.hr., dr.rysky RRR!