Scharff Anton, 1845 - 1903
Johannes Brahms - 60.výročí narození 7.V.1893 - poprsí zprava, opis / palmová ratolest, nápis a opis, Sign., bronz 58 mm, Bach.209a, nep.hr., pěkná patina