ČNS Praha, 75. aukce

Architekt Ferdinand Fellner b.l.(1903) - poprsí zleva

Položka 2517
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Tautenhayn Josef junior, 1868 - 1962

Architekt Ferdinand Fellner b.l.(1903) - poprsí zleva a 3-řádkový nápis / Volkstheater a 6-řádkový nápis, Sign., Punc. Ag900, 44x70 mm, 88.707g, dr.hr.,dr.rys.

Zachovalost: 1/0