Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Braun - stříbrná medaile pro spolupracovníky - český lev s praporcem/ lipová a dubová ratolest, česko-něm. nápis, Sign., Punc., Ag 36mm, 24.952g, krásná patina