Praha - medaile Zemské jubilejní výstavy 1891
Medailka podle Hynaisova plakátu - alegorie mezi sloupy / 2-řádkový nápis ve věnci, Nesign., jako ŠFP.61a, ale postříbřená mosaz 20 mm, pěkná patina