ČNS Praha, 75. aukce

První čsl.spolek pro pěstov.kanárů a ochranu ptactva

Položka 2595
Vyvolávací cena: 500 Kč
Docílená cena: 2 000 Kč

Praha - Královské Vinohrady

První čsl.spolek pro pěstov.kanárů a ochranu ptactva b.l. - kanár v lipovém věnci, opis / nápis v kartuši a věnci, Nesign., Punc., Ag 31mm, 15.802g, patina