Praha - Královské Vinohrady
První čsl.spolek pro pěstov.kanárů a ochranu ptactva b.l. - kanár v lipovém věnci, opis / nápis v kartuši a věnci, Nesign., Punc., Ag 31mm, 15.802g, patina