ČNS Praha, 75. aukce

Šaff - AR medaile I.filatelistické výstavy 1923 -

Položka 2632
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 20 000 Kč

Československo - medaile s portrétem T.G.Masaryka

Šaff - AR medaile I.filatelistické výstavy 1923 - poštovní známka, holubice, lip.lístky, opis / Brno, nápis, Sign., Nepunc., 45mm, 59.063g, Nov1.1.58b R!