Francie, Napoleon I. - jako císař, 1804 - 1815
Narození Napoleona II. - krále římského 1811 - poprsí zleva / stojící císař drží dítě, opis, Sign., zn.BRONZE, 68mm, 143.400g, Rv. jako Zeitz.121, patina