ČNS Praha, 75. aukce

Vlastenecká spol. umění a průmyslu (založ.1765) -

Položka 2659
Vyvolávací cena: 400 Kč
Docílená cena: 440 Kč

Německo - Hamburg

Vlastenecká spol. umění a průmyslu (založ.1765) - personifikace města na lodi, opis / úl, včely a dva opisy, Nesign., Punc., Ag999, 27mm, 9.076g

Zachovalost: Proof