Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Praha 1871 - svěcení praporu spolku Radecký 30.4., Sign.Reinisch-Warnsdorf, cín 39 mm s původním ouškem, Indra.str.46, skvrnky, patina, téměř