Medaile a odznaky spolků vysloužilců (veteránů)
Praha (1871) - svěcení praporu spolku Radecký, Sign. Reinisch-Warnsdorf, cín 39 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.46, skvrnky, patina, téměř