ČNS Praha, 75. aukce

Kolářský - Loreta na Hradčanech - dukát (1974) -

Položka 423
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Docílená cena: 9 000 Kč

Československo, období 1945 - 1992

Kolářský - Loreta na Hradčanech - dukát (1974) - hlava Kateřiny z Lobkowitz, opisy / chrámová budova, socha, Sign., Punc., Au986, 8.340g, rámeček s ouškem