ČNS Praha, 75. aukce

Oppl - trůnící Karel IV. opis/ korunovaný český znak

Položka 425
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Docílená cena: 6 500 Kč

Česká republika, 1993 -

Oppl - trůnící Karel IV. opis/ korunovaný český znak, opis, b.l., Sign., Punc., 2x 20mm, Au999 (3.509g), Ag999 (3.988g), 2x kapsle, společná etue 2ks

Zachovalost: Proof