ČNS Praha, 75. aukce

Pamětní medaile na císařskou korunovaci (1930) -

Položka 433
Vyvolávací cena: 30 000 Kč
Docílená cena: 30 000 Kč

Etiopie, Haile Selassie, 1930 - 1974

Pamětní medaile na císařskou korunovaci (1930) - korunované poprsí zleva, opis/ korunovaný znak, opis, Nesign., Nepunc., patrně Au987, 40mm, 27.677g, rysky