ČNS Praha, 75. aukce

Dukátová svatojiřská medaile b.l. - sv. Jiří na koni

Položka 437
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Docílená cena: 4 000 Kč

Slovensko - Kremnica

Dukátová svatojiřská medaile b.l. - sv. Jiří na koni zprava, opis/ loď na rozbouřeném moři, opis, Nesign., Punc., Au585, 22mm, 3.427g, dr.rys., pěkná patina