ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Böhm - sjezd uher. lékařů a přírodozpytců 1847 -

Položka 1150
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Esterhazy, Paul Anton, 1786 - 1866

Böhm - sjezd uher. lékařů a přírodozpytců 1847 - poprsí zleva, opis / zámek a maďarské opisy, Sign., Ag 41mm, 34.800g, H.5458(AE), hr., rys., patina R!

Zachovalost: 2/1-