ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Lang - na základní kámen nového kostela 9.V.1822 -

Položka 1195
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Ostřihom - arcibiskupství, Alexander Rudna, 1820-1831

Lang - na základní kámen nového kostela 9.V.1822 - poprsí zprava, opis / 14-řádk.nápis, Sign., Ag 30 mm, 12.995g, H.4426, FW.5556, nep.hr., nep.rysky, patina