ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Nesign. - AR instalační jeton 8.I.1888 - znak

Položka 1227
Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Vyšehrad-kapitula, Antonín Lenz, 1888 - 1901

Nesign. - AR instalační jeton 8.I.1888 - znak kapituly v kartuši / 8-řádkový nápis, 24mm, 4.680g, Don.4706, H.4910, Přib.700, krásná patina