ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Řád Severní hvězdy - II.typ - II.třída - komandér

Položka 2380
Vyvolávací cena: 22 000 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Švédsko

Řád Severní hvězdy - II.typ - II.třída - komandér, nepunc.Au, 30.891g, BB.237, Nimmergut.482/292/B, bez stuhy, poškozený smalt R!

Zachovalost: 1/2/-