ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Kupfer - Krajinská výstava 1887 - korunovaný český

Položka 2562
Vyvolávací cena: 150 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Mladá Boleslav

Kupfer - Krajinská výstava 1887 - korunovaný český znak, dvě postavy, vročení, opis / třířádkový nápis ve vavřínovém věnci, Sign., Cu 42mm, hr.,rys.,patina

Zachovalost: 2/1