ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Světová výstava 1873 - sedící Aténa

Položka 2609
Vyvolávací cena: 220 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Vídeň

Světová výstava 1873 - sedící Aténa, opis / korunov. monogram nesený gryfy, Rotunda, nápis, Sign., cín 52 mm, hr., 2x úhoz, dr.rysky, pěkná patina