ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Caqué - Caribert - VIII.král Francie (562-567) 1840 -

Položka 2653
Vyvolávací cena: 440 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Caqué - Caribert - VIII.král Francie (562-567) 1840 - korunované poprsí zprava, opis/ 18-řádkový životopis, Sign., měď 52mm, 68.165g, nep.skvrnky, pěkná patina