ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Rak. sociální demokracie - 50 let revoluce 1848/1898

Položka 2665
Vyvolávací cena: 360 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Rak. sociální demokracie - 50 let revoluce 1848/1898 - střetnutí občanů s vojskem, průčelí budovy, opis / letopočet ve věnci, Nesign., měď 50 mm, rysky, patina

Zachovalost: 0/1