ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Nesign. - stojící rytíř - vročení 1252/1945 - městský

Položka 422
Vyvolávací cena: 8 500 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Čechy - Chomutov

Nesign. - stojící rytíř - vročení 1252/1945 - městský znak, německý opis, Nesign., 23mm, rámeček puncovaný Au750, celková hmotnost 9.881g, nep.rysky, téměř R!