ČNS Praha, 75. aukce - DODRAŽBA

Fojtů - Jar.Heyrovský - 50.výr. Nobelovy ceny 2009 -

Položka 429
Vyvolávací cena: 28 000 Kč

Sobota 22.9.2018, 18:00:00.

Česká republika, 1993 -

Fojtů - Jar.Heyrovský - 50.výr. Nobelovy ceny 2009 - poprsí čelně, opis/ polarograf, medaile, opis, Sign., Punc. (Au999, 37mm, 31.1g), kapsle, etue, certifikát

Zachovalost: Proof