ČNS Praha, 75. aukce - KORESPONDENČNÍ

Nesign. - poprsí zleva

Položka 2706
Vyvolávací cena: 150 Kč
Docílená cena: 320 Kč

Sobota 15.9.2018, 16:00:00.

Nesign. - poprsí zleva, opis a věnec / včely a úl jako alegorie spořivosti, opis, cín 35 mm, původní ouško odstraněno, dr.hr., dr.rysky, pěkná patina

Zachovalost: 1/1-