ČNS Praha, 75. aukce - KORESPONDENČNÍ

ČOS - na paměť XI. všesokolského sletu v Praze 1948 -

Položka 2740
Vyvolávací cena: 60 Kč
Docílená cena: 220 Kč

Sobota 15.9.2018, 16:00:00.

Horejc Jaroslav, 1886 - 1983

ČOS - na paměť XI. všesokolského sletu v Praze 1948 - hlava zleva, opis / sokol s rozepjatými křídly, opis, Sign., Punc., Ag500, 28mm, 13.853g, skvrnky, rysky